Domů / Novinky / SAPELI – slevy na dýhované dveře a modely Mera

SAPELI – slevy na dýhované dveře a modely Mera

SAPELI - slevy na dýhované dveře a modely Mera - pouzdra-jap.cz   

Exkluzivní dýhy a modelová řada Mera jsou hlavními tahouny akčních slev pro dveře SAPELI v jarním období. A je to opravdu výhodné, protože za běžné ceny můžete získat novinky v sortimentu dýhovaných dveří. První novinkou jsou příčné dýhy, které vznikají při příčném řezu dřeva. Dýhované dveře tím získávají zajímavou strukturu a kresbu. Běžné dýhy jsou podélné, ale při příčném řezu získávají dveře SAPELI punc uměleckého díla.  Akční slevu od 3 600 Kč dostanete při zakoupení celého kompletu dveří, tedy včetně zárubně. Akce trvá do konce června pro všechny modely Elegant a Tenga.

Design se suky i na dveře SAPELI

Sukaté dýhy jsou další novinkou v sortimentu pro dýhované dveře. Někdo by si myslel, že dekor dřeva je už vyčerpán, ale vůbec ne. Zahraniční nábytkářský průmysl objevil sukaté dýhy a získal tak další strukturu přírodního dřeva. Nový trend povrchu se suky so dostal i k nám a SAPELI nyní nabízí dveře s tímto dekorem. Akční sleva na dveře SAPELI s povrchem sukatých dýh je od 3 100 Kč. Ale tím to nekončí. Můžete obdržet ještě další slevu, když si pro dýhované dveře vyberete designovou zárubeň Obtus. Máte ji mít bez příplatku. To je další úspora ve výši 2 600 Kč.

Inspirace v Himálaji – zasklení u modelové řady Mera

V nabídce SAPELI je pro jarní období cenově výhodná nová modelová řada Mera. Zaujme vás úzký typ zasklení s vodorovnými lištami. Tento design byl inspirován cestami v Himálajích. Horolezci tam dávají speciální žebříky na trhliny v ledu a jejich obraz se přenesl na dveře. Akční sleva na modelovu řadu Mera je 15 %. SAPELI se letos prezentuje dalšími novinkami, jako jsou dveře Venecia s obloukovými rámy, černé kování M&T či skryté hliníkové zárubně. Přijďte se podívat do značkových prodejních SAPELI POINTŮ, v Mladé Boleslavi je to showroom firmy STUDIO INTERIER - JANÍČEK, s.r.o.