Domů / Novinky / SAPELI – dopřejte si luxusní dveře bez příplatku

SAPELI – dopřejte si luxusní dveře bez příplatku

Dveře SAPELI - dopřejte si luxusní dveře bez příplatkuk - pouzdra-jap.cz   

Na rekonstrukci bytu či domu myslete už v lednu. Na jaře se vám to bude náramně hodit. Interiérové dveře SAPELI můžete pro celý byt získat v nadstandardním provedení za cenu standardu. Využijte lednové slevové akce SAPELI a pořiďte si dveře podle svých představ s mimořádným vylepšením. Zvýhodněné ceny získáte při nákupu celého kompletu, tedy dveří a zárubní SAPELI. Na výběr máte všechny modelové řady dveří SAPELI kromě cenové skupiny Praktik a zárubně OKZ.

Zvýhodněné ceny pro dveře SAPELI se týkají designové zárubně Obtus, bezpečného kaleného skla pro dveřní výplně, atypických rozměrů dveří zejména pro starší byty, zámků s tichou nebo magnetickou střelkou a bezpolodrážkových dveří provedených v dýze. Standardní modelové řady dveří SAPELI jsou mimořádně kvalitní, jsou držitelem certifikátu Česká kvalita a výrobce patří mezi Czech TOP 100 nejlepších firem. V lednu však můžete získat nadstandardní úpravy, které zvýší váš komfort bydlení. Vybrat si můžete jedno vylepšení, případně je kombinovat s bezpečným kaleným sklem nebo se sadou designového nerezového kování za akční ceny.

Bezpolodrážkové dveře dodají interiéru osobitý styl moderního bydlení, protože čelní plocha dveří je ve stejné rovině se zárubní.  Stylový vzhled bezpolodrážkových dveří si oblíbili bytoví architekti a uvidíte, že se bude líbit i vám. A vše je za cenu polodrážkových interiérových dveří provedených v jednom z mnoha dýhovaných dekorů.  Dalším vylepšením je designová zárubeň Obtus. Nové řešení spojování vodorovného nadpraží se svislými díly zárubně „na tupo“ vypadá jako drobný detail, ale přesně pasuje se současným trendem. Kromě toho jsou tyto zárubně ještě odolnější, a ani po letech se ani nehnou.

Pro rodiny s malými dětmi mohou být výhodná bezpečná kalená skla ve dveřích, protože jsou až 6 x odolnější než skla běžná. Tyto dveřní výplně jsou prakticky nerozbitné, ale pokud se náhodou rozbijí, jejich střepy jsou drobné a bez ostrých hran. Užitečné jsou také zámky s magnetickou střelkou, protože usnadňují zavírání. Nemusíte mačkat kliku, stačí, když do dveří strčíte a magnetický zámek automaticky zaklapne.  Kdo dává přednost klidu v interiéru, jistě ocení tzv. tiché zámky pro dveře SAPELI. Střelky zámku jsou z materiálu, který je několikanásobně tišší než kovové střelky. Už nebudete slyšet nepříjemné cvakání při zavírání.

Slevová akce pro dveře SAPELI má nabídku i pro zájemce o atypické rozměry dveří do rekonstruovaných starších luxusních bytů nebo i novostaveb. Vybrat si můžete ze dveří o šířce 60 až 90 cm až do výšky 210 cm. A myslete i na moderní trendy. Dnes frčí modely v bílém provedení. A SAPELI má největší výběr bílých dveří. Více informací na webu SAPELI