Domů / Novinky / Při koupi nových dveří SAPELI bonus 500 Kč za staré

Při koupi nových dveří SAPELI bonus 500 Kč za staré

Při koupi nových dveří SAPELI bonus 500 Kč za staré - pouzdra-jap.cz   

Nečekejte na další akce SAPELI, teď běží nová, pro vás možná ta pravá. Při koupi nových dveří SAPELI dostanete za každé staré dveře, které vyměníte, bonus 500 Kč. Nabídka platí do konce března. A aby byla pravidla jasná, platí, že na každé staré dveře musí být jedny nové. Na bonus budete mít nárok, když si koupíte celý komplet – dveře, zárubeň a kliku. A navíc se o staré vybavení nemusíte starat. Obchodní partner SAPELI vaše staré dveře a zárubeň odveze a zlikviduje. Pro vás to bude snadné rozhodování. Jaro oslavíte s novými dveřmi SAPELI, uvidíte, jak váš byt prokoukne.

Bonus 500 Kč za staré dveře platí při koupi interiérových dveří, vstupních dveří do bytu, dále vstupních dveří do domu včetně kovové bezpečnostní zárubně. A nabídka dveří je opravdu široká. Vždyť interiérových dveří nabízí SAPELI 25 modelových řad s dalšími variantami povrchů a výplní. Například dýh je na 30 druhů, ale můžete mít povrchy ze syntetických materiálů i barevné folie. Povrchy z CPL či odolnějšího HPL laminátu poskytují mimořádně kvalitní imitace dřeva, jsou navíc více odolné vůči mechanickému poškození. Akce SAPELI se jen nevztahuje na modelové řady v cenové skupině Praktik.

Pro získání bonusu 500 Kč za staré dveře je nutné se zaregistrovat na webové stránce sapeli.cz. Po vyplnění nezbytných údajů obdržíte unikátní kód, který vás bude provázet při nákupu nových dveří SAPELI. Mžete vyměnit jen jedny dveře nebo všechny dveře ve vašem bytu. Výhodný bonus za prodej starých dveří tak může činit i několik tisíc korun.  Po nákupu dveří nebo jejich instalaci vám každý obchodní partner SAPELI bonus vyplatí. Bonusová akce umožňuje přihlásit se také do soutěže o ceny za 20 000 Kč.

Zaujmout vás může i další akce SAPELI, která běží od Nového roku. Za cenu standardu můžete získat dveře SAPELI s luxusní úpravou, například s atypickými rozměry, bezpolodrážkové nebo s tichým zámkem. Akce nadstandardní dveře bez příplatku je prodloužena do konce února. 

NAVŠTIVTE NÁŠ SHOWROOM SAPELI V MLADÉ BOLESLAVI A VYBERTE SI Z ŠIROKÉ NABÍDKY VYSTAVENÝCH VZORKŮ!